1. Dziś ofiary zbierane do puszki przekażemy na Grób Pański w Jerozolimie.

2. Rozpoczęliśmy Triduum przed Intronizacją Relikwii św. Leopolda Mandicia w naszej parafii, któremu przewodniczy ks. Adam Anuszkiewicz.
Zapraszamy:

• W poniedziałek, w święto Podwyższenia Krzyża Świętego, Msze św. homilią o 7.00, 9.00 i 18.00. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, 17.00 Droga krzyżowa. Po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja i uwielbienie Najświętszego Sakramentu, animowane przez Odnowę w Duchu Świętym.

• We wtorek, we wspomnienie NMP Bolesnej, Msze św. z homilią o 7.00, 9.00. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O 18.00 Msza św. z intronizacją Relikwii św. Leopolda Mandicia i możliwością przyjęcia Sakramentu Chorych.

3. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone książeczki o Miłosierdziu Bożym, a także o św. Leopoldzie Mandiciu, zachęcamy do zabrania tych darmowych egzemplarzy.

4. We wtorek 15 września rozpoczynają się w naszej parafii katechezy przedmałżeńskie. Narzeczonych zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i na katechezą bezpośrednio po Mszy św. 
5. We środę – 16 września – wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana. Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza w tym dniu na Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej o godz. 17.00 i Mszę św. o godz. 18.00.

6. W czwartek – 17 września – Instytut Apostolstwa Jezusa Eucharystycznego zaprasza o godz. 17.30 na adorację w kościele, o 18.00 na Mszę św. i na konferencję, bezpośrednio po Mszy.

7. W piątek – 18 września – święto św. Stanisława Kostki.

8. W sobotę, 19 września odbędzie się spotkanie modlitewno-formacyjne zelatorek i zelatorów Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej oraz odpowiedzialnych za inne grupy różańcowe, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00 w Katedrze białostockiej.

9. W najbliższą niedzielę o godz. 7.30 Msza św. w intencji Koła Żywego Różańca św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Po Mszy św. różaniec w kościele.

10. W niedzielę 20 września po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie rodziców i kandydatów przed sakramentem bierzmowania. Osoby ochrzczone poza parafią proszone są o dostarczenie na spotkanie metryki chrztu świętego.

11. W niedzielę za tydzień będzie można złożyć dobrowolne ofiary do puszki przeznaczone na KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne.

12. W sobotę 3 października zapraszamy na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do sanktuarium w Różanymstoku. Początek spotkania o godz. 10.00.Dojazd indywidualny.

13. Serdecznie zapraszamy do chóru parafialnego młodzież, studentów i osoby starsze, które chcą swoim śpiewem ubogacać liturgię w naszym kościele, a w ten sposób rozwijać swój talent. Do śpiewu w chórze nie jest konieczna znajomość nut, ale zdolności wokalne i chęć chwalenia Boga. Próby chóru odbywają się w każdy czwartek o godz. 19.00 w Sali św. Marty. Więcej informacji można uzyskać u pana Piotra, naszego organisty.

14. Przypominamy, o obowiązku noszeniu maseczki podczas liturgii w kościele i kaplicy adoracji, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu społecznego. Do komunii św. przystępujemy procesyjnie, przed ołtarzem udzielana jest komunia święta na rękę. Pozostali kapłani udzielają komunii św. do ust. Bardzo prosimy o respektowanie ustalonych zasad sanitarnych i porządkowych.

15. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii. W minionym tygodniu, w wys. 300 zł.

16. Wszystkim życzymy zdrowia i obfitych łask Bożych na nowy tydzień.