OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE       XII Niedziela Zwykła 25 czerwca 2023

 1. We wtorek – 27 czerwca Msza św. wieczorna w intencjach Rycerstwa Niepokalanej. Po nabożeństwie czerwcowym spotkanie wspólnoty w Sali Świętej Rodziny na plebanii.
 2. We środę – 28 czerwca wspomnienie św. Ireneusza.
 3. W czwartek – 29 czerwca uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszej parafii o godz. 6.30, 7.00, 9.00 i 18.00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Świętopietrze czyli ofiary na potrzeby parafii, którymi bezpośrednie dysponuje Ojciec Święty.
 4. W sobotę – 1 lipca pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo i wspólny różaniec z rozważaniami po Mszy św. o godz. 7.00.
 5. W lipcu i sierpniu w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi przed każdą Mszą św. Jest jeszcze możliwość zarezerwowania intencji Mszy św., które będą odprawione przez kapłanów naszej parafii podczas wakacji na wyjeździe.
 6. Bóg zapłać! za ofiary złożone w minioną niedzielę do puszek na uczelnie katolickie.
 7. Trwa remont dachu kopuły kościoła oraz prace przy montażu organów w naszym kościele. Dziękujemy za ofiary złożone na ten cel. Dzisiejsza taca również przeznaczona jest na trwające w parafii remonty.
 8. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu odbędzie się w sobotę 1 lipca. Pielgrzymka rozpocznie się o godz. 8.00 w Katedrze białostockiej. Do uczestnictwa w niej zapraszamy wszystkich wiernych, a zwłaszcza rodziny.
 9. Zapraszamy na rekolekcje w kajaku, spływ Krutynią w dniach 7 – 9 lipca. Koszt 160 zł. Dojazd i wyżywienie we własnym zakresie, noclegi w namiotach. Zapisy u ks. Adama.
 10. Poradnia zdrowia prokreacyjnego przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku zaprasza niepłodne małżeństwa na przeprowadzenie bezpłatnej diagnostyki. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej szpitala.
 11. Rozpoczęły się wakacje i czas urlopowy, dobrze wykorzystajmy ten czas, nie zapominajmy o obowiązkach wynikających z wiary i sakramentach świętych.