OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                 IV Niedziela Zwykła 29 stycznia 2022

  1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić razem z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy spotkanie w dolnym kościele.
  2. We wtorek – 31 stycznia wspomnienie św. Jana Bosko.
  3. W czwartek – 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Błogosławieństwo gromnic. Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona będzie na zakony klauzurowe. Msze św. w naszej parafii o godz. 6.30, 7.00, 9.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 katecheza z cyklu „W poszukiwaniu wiary”.
  4. W piątek – 3 lutego wspomnienie św. Błażeja. Obrzęd poświecenia świec i błogosławieństwo św. Błażeja po każdej Mszy św.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Odpowiednie nabożeństwa: w czwartek po Mszy św. wieczornej, w piątek po Mszy św. o godz. 7.00 i po wieczornej, w sobotę po Mszy o godz. 7.00 nabożeństwo i różaniec z rozważaniami, w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
  6. Przyszła niedziela w naszej parafii będzie Niedzielą Ewangelizacyjną. 10 minut przed każdą Mszą św. odbędzie się krótka inscenizacja, homilie będzie głosił ks. Paweł Kamiński. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na uwielbienie prowadzone przez ks. Pawła i scholę Przyjaciół Oblubieńca.
  7. 8 lutego rozpocznie się w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary. Będzie to cykl 12 spotkań mających na celu odnowienie i pogłębienie relacji z Panem Bogiem. Spotkania we środy po Mszy św. wieczornej.
  8. Dziś po każdej Mszy św. w zakrystii ministranci rozprowadzają świece gromniczne. Zebrane środki są na potrzeby LSO w naszej parafii. Dziękujemy za wsparcie aktywności ministrantów.
  9. W dniach od 3 - 5 marca organizowane są w Hodyszewie weekendowe rekolekcje prowadzone przez diecezjalny ośrodek Spotkań Małżeńskich dla małżeństw, przeżywających trudności lub chcących odświeżyć swoją relację. Szczegółowe informacje i kontakt na stronie internetowej www.spotkaniamalzenskie.pl.
  10. Bóg zapłać! za życzliwe i bardzo dobre przyjęcie kapłanów podczas kolędy. Dziękujemy za wyjątkowe wsparcie finansowe parafii, które przeznaczamy na bieżące wydatki, prace remontowe i nowe inwestycje.

Wizyta duszpasterska – kolęda w naszej parafii:

30 stycznia /poniedziałek / od godz. 16.00

ul. Mieszka I 1

31 stycznia /wtorek/ od godz. 16.00

ul. Piasta 50

ul. Piasta 52

ul. Mieszka I 2

1 lutego /środa/ od godz. 16.00

ul. Mieszka I 2 A

ul. Mieszka I 3

4 lutego /sobota/ od godz. 10.00

ul. Kujawska

ul. Pomorska