OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                               II Niedziela Zwykła 15 stycznia 2022

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 13.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Białostockiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.
  2. We wtorek – 17 stycznia wspomnienie św. Antoniego, opata. W Kościele katolickim jest to Dzień Judaizmu.
  3. W środę – 18 stycznia początek Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  4. W czwartek – 19 stycznia wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. Dzień imienin Ks. Biskupa Henryka. Polecamy Bogu w modlitwie Dostojnego Solenizanta. W tym dniu Instytut Apostolstwa Jezusa Eucharystycznego zaprasza na comiesięczny dzień skupienia osób adorujących Najświętszy Sakrament. O godz. 17.30 wspólna adoracja w kościele, o 18.00 Msza św. i następnie katecheza z cyklu „W poszukiwaniu wiary”. Zapraszamy do zaangażowania się w stałej adoracji w kaplicy. Zgłoszenia w zakrystii i kancelarii.
  5. W sobotę – 21 stycznia wspomnienie św. Agnieszki. Dzień Babci.
  6. Następna niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego. Dzień Dziadka. W naszej parafii uroczystość św. Wincentego Pallottiego. O godz. 13.30 Mszę św. i homilię wygłosi ks. Rafał Czekalewski, pallotyn z Hodyszewa.
  7. Bóg zapłać! za życzliwe i bardzo dobre przyjęcie kapłanów podczas kolędy. Dziękujemy za wyjątkowe wsparcie finansowe parafii, które przeznaczamy na bieżące wydatki, prace remontowe i nowe inwestycje. Jesteśmy wdzięczni za każdą ofiarę, którą można przekazać w następujący sposób:

- kapłanowi podczas kolędy, wyraźnie określając przeznaczenie,

- na konto Parafii /dane są na stronie internetowej parafii w zakładce kontakt/,

- na tacę podczas zbiórki niedzielnej,

- w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia.

Wizyta duszpasterska – kolęda w naszej parafii:

16 stycznia /poniedziałek / od godz. 16.00

ul. Sybiraków 19

ul. Andrukiewicza 7   

ul. Andrukiewicza 9   

ul. Andrukiewicza 11

17 stycznia /wtorek/ od godz. 16.00

ul. Andrukiewicza 2

ul. Andrukiewicza 4

 

18 stycznia /środa/ od godz. 16.00

ul. Andrukiewicza 6

ul. Andrukiewicza 13

ul. Andrukiewicza 15

ul. Wołyńska 148

ul. Piasta /stara/

ul. Piasta 152

19 stycznia /czwartek/ od godz. 16.00

ul. Wołyńska 144

ul. Czarneckiego

ul. Towarowa 4

20 stycznia /piątek/ od godz. 16.00

ul. Towarowa 10

ul. Spacerowa 8

21 stycznia /sobota/ od godz. 10.00

Zaułek Podlaski

ul. Gospodarska

ul. Kujawska 5 A

ul. Kujawska 5 B