OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE       XXX Niedziela Zwykła – 23 października 2022

 1. Dziś obchodzimy Niedzielę Misyjną rozpoczynającą Tydzień Modlitw w intencji misji Kościoła Katolickiego. Każdego z nas obowiązuje odpowiedzialność, aby Dobra Nowina o odkupieniu, którego dokonał Jezus Chrystus dotarła do wszystkich ludzi, otwierając przed nimi perspektywę zbawienia. Włączajmy się w to dzieło naszą modlitwą oraz darem ofiary duchowej i materialnej na rzecz misji. Ofiary złożone dziś na tacę są przeznaczone na ten cel.
 2. We wtorek – 25 października o godz. 18.00 będziemy się modlić razem ze wspólnotą Rycerstwa Niepokalanej naszej parafii. Po Mszy spotkanie w Sali św. Marty.
 3. W piątek – 28 października święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 4. W trosce o ciągłość adoracji w naszej Kaplicy Wieczystej Adoracji zapraszamy do włączenie się w to ważne i potrzebne dzieło. Osoby chętne do podjęcia takiego zobowiązania, prosimy o zgłoszenie się w zakrystii, kancelarii lub bezpośrednio u pani Teresy pod tel. 664 977 101.
 5. Wypominki za zmarłych w naszej parafii będą odprawiane od 2 do 8 listopada o godz. 17.00 różaniec w intencji zmarłych z wymienieniem ich imion, o godz. 18.00 Msza św. z nieszporami za zmarłych. Wypominki przyjmujemy w niedziele w zakrystii, w tygodniu w kancelarii.
 6. Zapraszamy chłopców z naszej parafii, którzy chcieliby zostać ministrantami do Liturgicznej Służby Ołtarza. Więcej informacji w zakrystii i u ks. Rafała.
 7. W dniach 14-24 marca 2023 roku organizowana jest pielgrzymka do Ziemi świętej i Jordanii. Szczegółowe informacje, dokładny program oraz koszt dostępne są w gablotach. Zapisy w biurze pielgrzymkowym PAX przy ul. Ks. Abramowicza 1 lub u ks. Rafała.
 8. Archidiecezjalne Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza Grono Przyjaciół na dzień skupienia w sobotę 29.10. na godz. 10:00 do budynku seminarium przy ul. Warszawskiej 46.
 9. Bóg zapłać! za ofiary przekazane w tym tygodniu na remonty w parafii. Za tydzień taca przeznaczona będzie na remonty.
 10. Przypominamy o zmianie czasu na zimowy. W nocy z 29 na 30 października cofamy zegarki o godzinę.
 11. Życzymy błogosławionej niedzieli i wszelkich łask od Boga.