1. Dziś na Mszy św. o godz. 18.00 zostanie poświęcony krzyż ołtarzowy ustawiony w naszym kościele. Bóg zapłać ofiarodawcom, którzy sfinansowali nowy krzyż. Miejmy nadzieję, że ten wymowny znak będzie służył kontemplacji Męki Chrystusowej, będzie umocnieniem wiary, a zarazem wyrażeniem wdzięczności za zbawienie, które dokonało się na Golgocie.
 2. Zachęcamy do uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Dyspensa od tego obowiązku przestaje obowiązywać w dniu dzisiejszym, tj. 20 czerwca.
 3. W poniedziałek – 21 czerwca wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.
 4. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie Rycerzy Niepokalanej naszej parafii.
 5. W czwartek – 24 czerwca uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. w naszej parafii o godz. 6.30, 7.00, 9.00 i 18.00.
 6. W piątek - 25 czerwca koniec roku szkolnego. Na mszę dziękczynną zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na godz. 18.00. 
 7. W minioną niedzielę ofiarami do puszki wsparliśmy dzieci i młodzież z naszej parafii wyjeżdżającą w czasie wakacji na rekolekcje oazowe. Zebrano 3405 zł. Bóg zapłać!
 8. Dobiegają końca prace remontowe i budowlane przy wejściu do kaplicy adoracji. W najbliższym czasie będą montowane meble do odnowionej kancelarii, a także ławki do kaplicy adoracji. Dziękujemy za ofiary złożone osobiście na remonty i przesłane na konto parafialne w kwocie 1350 zł. Za tydzień taca przeznaczona będzie na trwające w parafii remonty.
 9. W dniach 26-27 czerwca organizowana jest 40. Jubileuszowa Piesza Pielgrzymka do Różanegostoku. Pielgrzymi wyruszą 26 czerwca ze Świętej Wody o godzinie 7.00. Zapisy na stronie www.rozanostocka.pl do 24 czerwca.
 10. Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy 30 lipca – 12 sierpnia. Zapisy: od 19 do 29 lipca w godz. 17.00 – 19.00, w „Piwnicy Akademickiej” przy białostockiej Katedrze – ul. Kościelna 2.
 11. Ci, którzy z różnych powodów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak, a chcą wspierać pielgrzymów duchowo mogą zapisać się do tzw. „Grupy Złotej” (zapisy w każdą niedzielę po Mszy św. w zakrystii oraz w „Piwnicy Akademickiej”). Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.pielgrzymka.net.pl lub na facebook.
 12. Dziś po każdej Mszy św. dobrowolnymi ofiarami do puszki możemy wesprzeć KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne naszej Archidiecezji.
 13. Wg norm sanitarnych nadal obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk i dystans. W naszym kościele może modlić się 500 osób, w dolnym kościele 150, w kaplicy adoracji 25 /nie wliczając osób zaszczepionych/. Od 26 czerwca limit się zmieni, będzie wynosił 75% miejsc czyli na każdej Mszy św., 1000 osób, w dolnym kościele 300, w kaplicy adoracji 50 osób.
 14. Życzymy  zdrowia, pogody ducha i wszelkich łask potrzebnych na nowy tydzień.