1. Dziś 3 dzień rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii, wyjątkowy czas łaski, skupienia i modlitwy, okazja do skorzystania z sakramentu pokuty. Bardzo prosimy, aby rodzice zatroszczyli się o udział w rekolekcjach dzieci i młodzieży szkolnej oraz pomogli w przygotowaniu się i przystąpieniu do sakramentu pokuty i komunii wielkanocnej. 
2. We wtorek – 23 marca Msza św. wieczorna w intencji Rycerstwa Niepokalanej, a po Mszy spotkanie w Sali 24.

3. We środę – 24 marca o godz. 18.00 w kościele św. Anny w Białymstoku, Msza św. dziękczynna w 100 rocznicę urodzin Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego z prośbą o beatyfikację. Od godz. 17.30 modlitwę poprzedzą wspomnienia o ks. Blachnickim.

4. W czwartek – 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do włączenia się do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, którą można podjąć po każdej Mszy św. sprawowanej w naszej parafii o godz. 6.30, 7.00, 9.00 i 18.00. 

5. Również 25 marca o godz. 18.00 w katedrze inauguracja w naszej Archidiecezji Roku Rodziny Amoris Laetitia.

6. Za tydzień Niedziela Palmowa - poświęcenie palm na każdej Mszy św. Tego dnia, do kosza Caritas ustawionego przed głównym ołtarzem, można będzie złożyć skarbonki iofiary jałmużny wielkopostnej, które będą przeznaczone na leczenie osób starszych dotkniętych chorobą Covid 19.

7. Przypominamy o nabożeństwach wielkopostnych w naszej parafii: każdy piątek Droga Krzyżowa dla dzieci godz. 17.30, dla dorosłych o godz. 18.45; Gorzkie Żale wtorek, czwartek o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

8. W minionym tygodniu wpłynęły ofiary w wysokości 1.570 zł na trwające w parafii remonty. Składamy serdeczne Bóg zapłać! za wsparcie materialne. Za tydzień ofiary zebrane na tacę również będą przeznaczone na ten cel.

9. W zakrystii można jeszcze nabyć „paschałki” - rozprowadzane przez Caritas, które możemy wykorzystać do liturgii Wigilii Paschalnej przy odnowieniu przyrzeczeń chrzcielnych oraz na stół wielkanocny. Ofiara za świecę dużą – 10 zł, za świece małą – 6 zł.

10. Przypominamy o obowiązku noszenia właściwych maseczek ochronnych w kościele i kaplicy adoracji, dezynfekcji rąk i zachowanie dystansu min. 1.5 metra.

11. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na kolejne dni Wielkiego Postu.