1. Bóg zapłać! za ofiary złożone tydzień temu na tacę, na prace remontowe w naszej parafii, a także za ofiarę wielkopostną do puszek, którą wsparliśmy misje polskich misjonarzy.

2. W poniedziałek – 8 marca Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji już dziś wszystkim Paniom składamy życzenia: zdrowia, radości i Bożego błogosławieństwa na co dzień.

3. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza we wtorek – 9 marca o godz. 17.00 na różaniec dziękczynny w naszym kościele i na Mszę św. o godz. 18.00. 

4. Również 9 marca, w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 będzie Msza św., pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, w intencji dziękczynnej za ocalenie Białegostoku, w 32. Rocznicę katastrofy pociągu przewożącego chlor. 

5. We środę – 10 marca Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza o godz. 17.00 do kościoła na Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, Mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie formacyjne po Mszy św.

6. W sobotę – 13 marca 8. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. W naszych modlitwach prośmy Boga o pomoc w Jego posłudze dla dobra Kościoła, o zdrowie, wytrwałość i życzliwe wsparcie ludzi dobrej woli.

7. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na dwie serie rekolekcji wielkopostnych, które odbędą się w białostockiej Archikatedrze 14-16 marca i 21-23 marca. O godz. 19.30 Msza św. i konferencja po Mszy św.

8. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: każdy piątek Droga Krzyżowa dla dzieci godz. 17.30, dla dorosłych o godz. 18.45; Gorzkie Żale wtorek, czwartek o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

9. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą 19 - 21 marca. Msze św. z naukami w piątek i sobotę o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i 18.00. W sobotę – 20 marca o godz. 19.00 spotkanie modlitewne dla młodzieży. 

10. Bardzo prosimy, aby rodzice pomogli dzieciom i młodzieży w uczestnictwie w rekolekcjach oraz w przystąpieniu do sakramentu pokuty i komunii wielkanocnej. Rodziców z dziećmi zapraszamy szczególnie w piątek 19 marca o 16.30 na Mszę św. i o 17.30 na Drogę krzyżową, w sobotę 20 marca na Mszę św. o godz. 16.30 i w niedzielę 21 marca na Mszę św. o godz. 10.30.

11. Przedświąteczne odwiedziny chorych będą miały miejsce w drugim dniu parafialnych rekolekcji wielkopostnych, tj. w sobotę 20 marca od godz. 10.00. Chorych można zgłaszać w niedzielę po każdej Mszy św. w zakrystii, w tygodniu w kancelarii parafialnej.

12. Dziękujemy za ofiary przekazane na trwające w parafii remonty. 

13. Przypominamy o obowiązku noszenia właściwych maseczek ochronnych w kościele i kaplicy adoracji, dezynfekcji rąk i zachowanie dystansu min. 1.5 metra.

14. Ukazał się nowy numer miesięcznika "Drogi Miłosierdzia", który znajduje się na stoliku pod chórem. Polecamy tę lekturę, a ewentualne ofiary można wrzucić do skarbonki.

15. Niech czas Wielkiego Postu będzie dla nas wszystkich czasem łaski i zbawienia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.