1. Bóg zapłać! za ofiary złożone na tacę 2 lutego w święto Ofiarowania Pańskiego. Na zakony klauzurowe przekazaliśmy 2598 zł.

2. Dziś ofiarami do puszki możemy wesprzeć 9 miesięcznego Nikosia chorego na SMA 1 – rdzeniowy zanik mięśni. Życie może mu uratować najdroższy lek na świecie, kosztujący 9,5 mln zł.

3. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza we wtorek – 9 lutego o godz. 17.00 na różaniec dziękczynny w kościele i na Mszę św. o godz. 18.00.

4. Również we wtorek – 9 lutego rozpoczynają się w naszej parafii katechezy przedmałżeńskie. Zgłoszenia, zapisy oraz szczegółowe informacje podczas pierwszej katechezy.Narzeczonych zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i po Mszy na katechezę. 

5. We środę – 10 lutego wspomnienie św. Scholastyki.Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza o godz. 17.00 do kościoła na Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, na Mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie formacyjne po Mszy św.

6. W czwartek – 11 lutego wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Światowy Dzień Chorego, okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i namaszczenia chorych. W naszej parafii w szczególny sposób będziemy modlić się za chorych na Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00. Bardzo prosimy o pomoc osobom chorym i starszym, aby umożliwić im uczestnictwo w modlitwie w ich intencji.  

7. Wznawia swoje spotkania schola dziecięca. Zapraszamy dziewczynki na próbę scholi w przyszłą niedzielę – 14 lutego o godz. 9.30, w Sali Jana Pawła II, wejście od strony ul. Sybiraków.

8. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przed I Komunią świętą.

9. Bóg zapłać Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym, ministrantom, siostrze Jadwidze i panu Mirkowi za uporządkowanie kościoła i sprzątnięcie dekoracji świątecznych. 

10. Dziękujemy drodzy parafianie za hojne ofiary składane na prace remontowe w naszej parafii. W minionym tygodniu w ofiarach indywidualnych i na konto wpłynęło 9.610 zł. 

11. Składamy serdeczne podziękowanie tym, którzy włączyli się w akcję odśnieżania placu przy naszym kościele. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na schodach kościoła. Zapraszamy chętnych do udziału w odśnieżaniu placu w najbliższych dniach, jeśli będą nowe opady śniegu.

12. Zachęcamy do zapalania świec wotywnych przy ołtarzach bocznych w naszym kościele. Intencje i prośby wrzucone do skarbony, są odczytywane i polecane w modlitwie przed ołtarzem Matki Bożej w każdą środę przed Mszą o godz. 18.00. 

13. Ukazał się nowy numer miesięcznika "Drogi Miłosierdzia", który znajduje się na stoliku pod chórem. Ewentualne ofiary można wrzucić do skarbonki.

14. Nadal mamy obowiązek noszenia maseczki w kościele i kaplicy adoracji, dezynfekcji rąk i zachowanie dystansu min. 1.5 metra. Limit osób; w kościele maks. 100 , w Kaplicy Adoracji - 7. Bardzo prosimy, aby złośliwie nie zrywać i nie zaklejać, obowiązkowych informacji dotyczących reżimu sanitarnego, umieszczonych przy wejściach do kościoła i kaplicy adoracji.

15. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na kolejne dni nowego tygodnia.