1. Bóg zapłać! za ofiary do puszki w kwocie 4560 zł, którymi w niedzielę wsparliśmy poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji. 

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na bieżące wydatki parafii i prowadzone prace remontowe, a po każdej Mszy św. ministranci rozprowadzają świece gromniczne. Ofiary złożone za świece wspierająfundusz ministrantów.

3. We wtorek – 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, Dzień życia konsekrowanego. Taca przeznaczona jest na zakony klauzurowe. Msze św. o 6.30, 7.00, 9.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. 

4. We środę – 3 lutego wspomnienie św. Błażeja. Obrzęd poświęcenia świec i błogosławieństwo św. Błażeja po każdej Mszy św.

5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca: nabożeństwo w czwartek po Mszy św. o 18.00, w piątek  po 7.00 i po 18.00, w sobotę po 7.00 modlitwa różańcowa z rozważaniami, w niedzielę po Mszy św. o 9.00 adoracja.

6. W piątek – 5 lutego wspomnienie św. Agaty. Błogosławieństwo chleba, wody i soli po każdej Mszy św.

7. W sobotę – 6 lutego wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy.

8. W miniony piątek zakończyliśmy nasze tegoroczne bożonarodzeniowe spotkania kolędowe. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy przez cały styczeń spotykali się na wspólnej modlitwie. Cieszymy się z obecności nowych mieszkańców i zapraszamy do aktywnego udziału w życiu parafii. 

9. Zachęcamy chętne osoby do włączenia się w formację w naszych wspólnotach parafialnych takich jak: Odnowa w Duchu Świętym, Przyjaciele Oblubieńca, chór parafialny, Rodzina Radia Maryja, Apostolstwo Dobrej Śmierci, Rycerstwo Niepokalanej, InstytutApostolstwa Jezusa Eucharystycznego, Ruch Rodzin Nazaretańskich, Straż Honorowa NSJ, Koła Żywego Różańca, Oaza Nowego Życia, Caritas parafialna, Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, Wspólnota Mocni w wierze, grupa AA, czy też wspólnotaministrantów. Planujemy w tym roku utworzyć grupę ministrantówseniorów, a także lektorów. Zapraszamy chętnych do posługi.

10. Pomimo utrudnień związanych z epidemią dbajmy o swoje życie religijne i duchowe, pielęgnujmy modlitwę rodzinną w naszych domach, pamiętajmy o niedzielnej i świątecznej Mszy św., korzystajmy z sakramentów. Zapraszamy też do trwania na modlitwie w kaplicy wieczystej adoracji.

11. Bóg zapłać! wszystkim, którzy wspierają prace remontowe w naszej parafii. W styczniu w ofiarach indywidualnych i na konto wpłynęło 83.800 zł. Dziękujemy  drodzy parafianie za tak hojne wsparcie. 

12. Kierujemy ogromną prośbę do wszystkich, którzy mają takąmożliwość, aby w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. ofiarami do puszki wesprzeć 9 miesięcznego Nikosia Wasilewskiego chorego na SMA 1 – rdzeniowy zanik mięśni. Życie może mu uratować najdroższy lek na świecie, kosztujący 9,5 mln zł.

13. Składamy serdeczne podziękowanie tym, którzy włączyli się w akcję odśnieżania placu przy naszym kościele. Wobec zapowiadanych w najbliższych dniach opadów śniegu, ponawiamy zaproszenie do osóbchętnych do udziału w akcji odśnieżania placu przy naszym kościele. Bóg zapłać, za każdą bezinteresowną pomoc.

14. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na schodach kościoła, które są bardzo śliskie mimo systematycznego odśnieżania i posypywania. Taśmy wyłączają część schodów, gdzie jest zagrożenie spadającego śniegu z dachu naszej świątyni.

15. Przypominamy, o obowiązku noszenia maseczki w kościele i kaplicy adoracji, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu min. 1.5 metra.Limit osób; w kościele maks. 100 , w Kaplicy Adoracji - 7.

16. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na nowy tydzień.