OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE            II Niedziela zwykła    19 stycznia 2020

KALENDARZ LITURGICZNY

1. Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. We wtorek – 21 stycznia – wspomnienie św. Agnieszki. Dzień Babci.

3. We środę – 22 stycznia – wspomnienie św. Wincentego Pallottiego. Dzień Dziadka.

4. W piątek – 24 stycznia – wspomnienie św. Franciszka Salezego.

5. W sobotę – 25 stycznia – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Msza św. o jedność chrześcijan pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego będzie sprawowana w sobotę 25 stycznia o godz. 18.00 w kościele Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku przy ul. Abpa R. Jałbrzykowskiego 5. Zapraszamy do uczestnictwa.

PIELGRZYMKI I ZAPROSZNIA

1. Dzisiaj przypada dzień imienin Księdza Biskupa Henryka Ciereszki. Z tej okazji o godz. 18.00 w Katedrze białostockiejzostanie odprawiona uroczysta Eucharystia w intencji Dostojnego Solenizanta.

INFORMACJE PARAFIALNE

2. Na plebanii trwa remont kuchni, jadalni, łazienki i holu od strony ul. Sybiraków. Z tego powodu prosimy o korzystanie z wejścia od strony kancelarii, bezpośredniego wejścia z klatki schodowej do kościoła przy ołtarzu Matki Bożej, a także z łazienki przy zakrystii. 

3. Nasza parafia organizuje 8 lutego od godz. 18.00 w Domu Gościnnym Alt w Kurianach karnawałowy „Bal na 100 par”. Koszt 130 zł od osoby. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii i na Facebooku. Zapisy u ks. Rafała.

4. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie i składane ofiary. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień:  

20 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

• ul. Mieszka I 11 cały blok• ul. Mieszka I 17 do nr 60

21 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

• ul. Mieszka I 17 od nr 61 do końca• ul. Mieszka I 21 cały blok• ul. Mieszka I 23 cały blok• ul. Towarowa 4 do nr 40• ul. Spacerowa 8

22 stycznia (środa) od godz. 16:00

• ul. Towarowa 4 od nr 40 do końca• ul. Towarowa 10 cały blok• ul. Czarneckiego

 
23 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

• ul. Towarowa 6 cały blok• ul. Towarowa 8 A cały blok

24 stycznia (piątek) od godz. 16:00

• ul. Towarowa 12 cały blok• ul. Towarowa 14 cały blok

25 stycznia (sobota) od godz. 10:00

• ul. Nowowarszawska, Kujawska domy prywatne, Gospodarska

Program wizyty duszpasterskiej jest dostępny na stronie internetowej parafii, na facebooku i w gablotach kościoła. Nowych mieszkańców naszej parafii i tych, którzy dotychczas nie przyjmowali kolędy, pragnących spotkać się z księdzem podczas wizyty duszpasterskiej, prosimy o zgłaszanie się w kancelarii, zakrystii lub drogą telefoniczną, mailową.