Niedziela Miłosierdzia Bożego

Ogłoszenia parafialne,  28 kwiecień 2019 r.

 

 1. Wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na potrzeby Caritas Archidiecezji.

 

 1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy w Kościele Tydzień Miłosierdzia.

 

 1. Dzisiaj o godz. 13:45, na skrzyżowaniu przy ul. Mieszka I z ul. Piastowską można dołączyć się do pielgrzymki Pieszej do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, gdzie o godz. 15:00, zostanie odprawiona Msza św.

 

 1. W tygodniu przypada:
 • poniedziałek (29.04) – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy i Doktora Kościoła. W tym dniu wspominali 40 – rocznicę święceń biskupich J.E. Ks. Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach.
 • wtorek (30.04) – uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Jest to uroczystość przeniesiona z 23 kwietnia;
 • środa (1.05.) – uroczystość św. Jerzego, Męczennika, Głównego Patrona Archidiecezji Białostockiej i AWSD w Białymstoku. Jest to uroczystość przeniesiona z 24 kwietnia.
 • piątek (3.05) – uroczystość NMP, Królowej Polski, Głównej Patronki Europy. W tym dniu Msze św. w naszym kościele wg porządku niedzielnego. W tym dniu na godz. 12:00 Msza św. w intencji Rycerstwa Niepokalanej.
 • pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 10:30 precesja eucharystyczna.

 

 1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszej parafii będą odprawiane każdego dnia po Mszy św. o godz. 18:00.

 

 1. W kaplicy Adoracji trwa nowenna za Ojczyznę do Maryi – Królowej Polski. Zapraszamy codziennie na godz., 17:00.

 

 1. W sobotę 4 maja o godz. 7:30, z katedry wyruszy Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna. Zapisy organizowane są na trasie. Istnieje możliwość powrotu autokarem.

About Rafał Zakrzewski