KOLĘDA 2018

PLIK ZE SZCZEGÓŁOWYM PROGRAMEM KOLĘDY Z PODZIAŁEM NA KSIĘŻY

2 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

  • ul. Piastowska 13 cały blok
  • ul. Piastowska 13A cały blok
  • ul. Piastowska 13B cały blok
  • ul. Piastowska 13C cały blok

3 stycznia (środa) od godz. 16:00

  • ul. Piastowska 13D cały blok
  • ul. Piastowska 15 cały blok
  • ul. Piastowska 15A cały blok
  • ul. Piastowska 15B do m 35

4 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

  • ul.Piastowska 15B od m 36 do końca
  • ul.Piastowska 17 cały blok
  • ul.Piastowska 19 cały blok

5 stycznia (piątek) z racji na pierwszy piątek miesiąca nie kolędujemy

6 stycznia (sobota) z racji na Uroczystość Objawienia Pańskiego nie kolędujemy

8 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

  • ul.Piastowska 21 cały blok
  • ul. Piastowska 23 cały blok
  • ul.Piasta 50 cały blok
  • ul. Piasta 52 cały blok

9 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

  • ul.Mieszka I 1 cały blok
  • ul.Mieszka I 2 cały blok

10 stycznia (środa) od godz. 16:00

  • ul.Mieszka I 2a cały blok
  • ul.Mieszka I 3 cały blok

11 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

  • ul.Mieszka I 4 cały blok

12 stycznia (piątek) od godz. 16:00

  • ul.Mieszka I 7 cały blok
  • ul.Mieszka I 8 cały blok
  • ul.Mieszka I 8A cały blok

13 stycznia (sobota), rano zjazd kolędowy dlatego wyjątkowo od godz. 16:00

  • ul. Kujawska 5A – blok
  • ul. Kujawska 5B – blok
  • ul. Warmińska 29 – blok
  • ul. Warmińska 31 – blok
  • ul. Wołyńska – domy prywatne
  • ul. Warmińska – domy prywatne

15 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

  • ul.Mieszka I 8B cały blok
  • ul. Mieszka I 10 cały blok
  • ul. Mieszka I 15 cały blok
  • ul.Mieszka I 19A cały blok

16 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

  • ul.Mieszka I 11 cały blok
  • ul.Mieszka I 17 do nr 60

17 stycznia (środa) od godz. 16:00

  • ul.Mieszka I 17 od nr 61 do końca
  • ul.Mieszka I 21 cały blok
  • ul. Mieszka I 23 cały blok
  • ul.Towarowa 4 do nr 40
  • ul. Spacerowa 8

18 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

  • ul.Towarowa 4 od nr 40 do końca
  • ul.Towarowa 10 cały blok
  • ul.Czarneckiego

19 stycznia (piątek) od godz. 16:00

  • ul.Towarowa 6 cały blok
  • ul. Towarowa 8 A cały blok

20 stycznia (sobota) od godz. 10:00

  • ul.Nowowarszawska, Kujawska domy prywatne., Gospodarska

22 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

  • ul.Towarowa 12 cały blok
  • ul.Towarowa 14 cały blok

 23 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

  • ul.Towarowa 16 cały blok
  • ul.Towarowa 17
  • ul.Towarowa 20 cały blok
  • ul. Towarowa 22 cały blok

24 stycznia (środa) od godz. 16:00

  • Sybiraków 1 cały blok
  • Sybiraków 3 cały blok
  • Sybiraków 5 cały blok
  • Sybiraków 7 cały blok
  • Sybiraków 9 cały blok

25 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

  • ul. Sybiraków 11 cały blok
  • ul. Sybiraków 15 cały blok
  • ul. Sybiraków 17 cały blok
  • ul. Sybiraków 19 cały blok

26 stycznia (piątek) od godz. 16:00

  • ul. Andrukiewicza 2 cały blok
  • ul. Andrukiewicza 4 cały blok
  • ul. Piasta 152
  • ul. Wołyńska 148 cały blok
  • ul. Andrukiewicza 13 cały blok
  • ul. Andrukiewicza 15 cały blok

27 stycznia (sobota) od godz. 10:00

  • ul.Baranowicka, Ciołkowskiego, Plażowa, Obrębowa, Zaułek Podlaski

29 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

  • ul.Andrukiewicza 6 cały blok
  • ul. Andrukiewicza 7 cały blok
  • ul. Andrukiewicza 9 cały blok
  • ul. Andrukiewicza 11 cały blok
  • ul. Wołyńska 144 cały blok
  • ul. Piasta Stara /domy prywatne/

30 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

  • ul.Zaściańska, Zaułek Podhalański, Zaułek Łęczycki

31 stycznia (środa) od godz. 16:00

  • ul. Pomorska, Zbożowa, Małopolska, Opolska, Wakacyjna, Łużycka, Zaułek Olsztyński, Wielkopolska

1 lutego (czwartek) od godz. 16:00 (nowe bloki i dodatkowe osoby)

  • Sybiraków 4
  • Sybiraków 4A
  • Sybiraków 6
  • Sybiraków 8
  • Sybiraków 10
  • Sybiraków 12
  • dodatkowe zgłoszone osoby

PODZIAŁ KOLĘDY NA POSZCZEGÓLNYCH KSIĘŻY

2 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

  • ul. Piastowska 13 cały blok
  • ul. Piastowska 13A cały blok
  • ul. Piastowska 13B cały blok
  • ul. Piastowska 13C cały blok
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
ŁŻ 13A (28) 2-58    
KC 13B(8) 61-70 13C (21) 36-68
JO 13 (26) 1-47    
SW 13B (28) 4-60    
AN 13 (11) 52-70 13C(14) 1-35

 3 stycznia (środa) od godz. 16:00

  • ul. Piastowska 13D cały blok
  • ul. Piastowska 15 cały blok
  • ul. Piastowska 15A cały blok
  • ul. Piastowska 15B do m 35
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
ŁŻ 15A (24) 3-40    
KC 13D (24) 1-45    
JO 15 (24) 2-35    
SW 15A (12) 41-58 15B (17) 1-35
AN 13D (11) 46-70 15(20) 38-69

 4 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

  • ul.Piastowska 15B od m 36 do końca
  • ul.Piastowska 17 cały blok
  • ul.Piastowska 19 cały blok
ksiądz Blok Nr domu
ŁŻ 19(20) 36-75
KC 19 (24) 2-35
JO 17(26) 1-40
SW 15B(20) 35-75
AN 17(22) 41-75

 5 stycznia (piątek) z racji na pierwszy piątek miesiąca nie kolędujemy

6 stycznia (sobota) z racji na Uroczystość Objawienia Pańskiego nie kolędujemy

8 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

  • ul.Piastowska 21 cały blok
  • ul. Piastowska 23 cały blok
  • ul.Piasta 50 cały blok
  • ul. Piasta 52 cały blok
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
ŁŻ 23(23) 27-75    
KC Piasta 50(24) 3-38    
JO 21(11) 51-75 23(14) 1-23
SW 21(27) 1-50    
AN Piasta 52(32) 1-49    

 9 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

  • ul.Mieszka I 1 cały blok
  • ul.Mieszka I 2 cały blok
ksiądz blok Nr domu
ŁŻ 1(24) 3-45
KC 1(23) 46-75
JO 2 (31) 2-47
SW 1(26) 78-119
AN 1(20) 120-154

 10 stycznia (środa) od godz. 16:00

  • ul.Mieszka I 2a cały blok
  • ul.Mieszka I 3 cały blok
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
ŁŻ 3 (28) 37-75    
KC 3 (27) 76-135    
JO 2A (10) 85-99 3(17) 1-35
SW  2A (28) 1-39    
AN 2A (25) 41-84    

11 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

  • ul.Mieszka I 4 cały blok
ksiądz Blok Nr domu
ŁŻ 4 (25) 1-37
KC 4 (21) 175-208
JO 4 (25) 38-86
SW  4 (20) 132-175
AN 4 (25) 89-131

 12 stycznia (piątek) od godz. 16:00

  • ul.Mieszka I 7 cały blok
  • ul.Mieszka I 8 cały blok
  • ul.Mieszka I 8A cały blok
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
ŁŻ 8A (27) 36-75    
KC 8(30) 1-50    
JO 7(14) 51-72 8 (12) 51-70
SW 7(26) 1-50    
AN 8A (18) 1-34    

 13 stycznia (sobota), rano zjazd kolędowy dlatego wyjątkowo od godz. 16:00

  • ul. Kujawska 5A – blok
  • ul. Kujawska 5B – blok
  • ul. Warmińska 29 – blok
  • ul. Warmińska 31 – blok
  • ul. Wołyńska – domy prywatne
  • ul. Warmińska – domy prywatne
ksiądz blok Nr domu Blok Nr domu
ŁŻ Warmińska(24) 6-48    
KC Wołyńska nparz.(12)   Warmińska 29 (16) 1-34
JO Warmińska 31 (23) 1A-42    
SW Kujawska5B(21) 2-30    
AN Wołyńska parz.(16)   Kujawska5A(12) 1-31

 15 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

  • ul.Mieszka I 8B cały blok
  • ul. Mieszka I 10 cały blok
  • ul. Mieszka I 15 cały blok
  • ul.Mieszka I 19A cały blok
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
ŁŻ 19A(25) 1-36    
KC 8B (32) 2-50    
JO  15 (33) 2-68    
SW 10 (27) 1-45    
AN 8B (12) 51-70 10 (15) 47-70

 16 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

  • ul.Mieszka I 11 cały blok
  • ul.Mieszka I 17 do nr 60
ksiądz Blok Nr domu
ŁŻ 17 (28) 2-58
KC 11 (29) 156-209
JO 11 (29) 2-54
SW 11 (20) 101-153
AN 11 (25) 47-100

 17 stycznia (środa) od godz. 16:00

  • ul.Mieszka I 17 od nr 61 do końca
  • ul.Mieszka I 21 cały blok
  • ul. Mieszka I 23 cały blok
  • ul.Towarowa 4 do nr 40
  • ul. Spacerowa 8
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
ŁŻ 4(21) 2-40 Spacerowa 8(9) Cały blok
KC 17 (29) 67-115    
JO 21(23) 56-89    
SW 23 (30) 1-69    
AN 21 (39) 2-55    

 18 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

  • ul.Towarowa 4 od nr 40 do końca
  • ul.Towarowa 10 cały blok
  • ul.Czarneckiego
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
ŁŻ 10 (26) 125-163    
KC 10 (29) 1-60    
JO 4 (33) 96-143    
SW 4 (28) 42-94 ul. Czarneckiego (2)
AN 10 (32) 61-124    

 19 stycznia (piątek) od godz. 16:00

  • ul.Towarowa 6 cały blok
  • ul. Towarowa 8 A cały blok
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
ŁŻ 8A (35) 155-209    
KC 8A (27) 106-154    
JO 8A(28) 60-105    
SW 6 (11) 61-79 8A (22) 4-55
AN 6 (33) 4-55    

 20 stycznia (sobota) od godz. 10:00

  • ul.Nowowarszawska, Kujawska domy prywatne., Gospodarska
Ksiądz Blok Nr domu
ŁŻ Nowowarszawska(32) Nparz
KC Gospodarska(25) cała
JO Nowowarszawska(32) Parz
SW Kujawska(24) Nparz
AN Kujawska (30) Parz

 22 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

  • ul.Towarowa 12 cały blok
  • ul.Towarowa 14 cały blok
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
ŁŻ 12 (28) 52-100    
KC 14 (33) 2-50    
JO 12 (22) 105-146 14 (11) 111-127
SW 12 (27) 3-49    
AN 14 (30) 51-107    

23 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

  • ul.Towarowa 16 cały blok
  • ul.Towarowa 17
  • ul.Towarowa 20 cały blok
  • ul. Towarowa 22 cały blok
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
ŁŻ 22 (31) 31-90    
KC 20 (28) 71-107 Domy prywatne (3)
JO 20 (35) 1-69    
SW 16 (35) 1-75    
AN 20 (12) 110-133 22 (20) (1-43)

 24 stycznia (środa) od godz. 16:00

  • Sybiraków 1 cały blok
  • Sybiraków 3 cały blok
  • Sybiraków 5 cały blok
  • Sybiraków 7 cały blok
  • Sybiraków 9 cały blok
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
ŁŻ 5 (25) 1-39    
KC 3 (22) 1-42    
JO 1 (29) 1-52    
SW 7 (32) 27-87    
AN 9 (21) 1-42 7 (8) 6-23

 25 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

  • ul. Sybiraków 11 cały blok
  • ul. Sybiraków 15 cały blok
  • ul. Sybiraków 17 cały blok
  • ul. Sybiraków 19 cały blok
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
ŁŻ 11 (17) 66-105 15 (15) 57-84
KC 17 (26) 2-37    
JO 11 (34) 1-63    
SW 15 (33) 1-46    
AN 19 (26) 2-44    

26 stycznia (piątek) od godz. 16:00

  • ul. Andrukiewicza 2 cały blok
  • ul. Andrukiewicza 4 cały blok
  • ul. Piasta 152
  • ul. Wołyńska 148 cały blok
  • ul. Andrukiewicza 13 cały blok
  • ul. Andrukiewicza 15 cały blok
Ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
ŁŻ 13 (13) 2-26 15 (16) 5-40
KC 4 (33) 50-126    
JO  2 (32) 3-66    
SW 4 (29) 1-44    
AN 148 (12) 2-21 152 (17) 1-43

27 stycznia (sobota) od godz. 10:00

  • ul.Baranowicka, Ciołkowskiego, Plażowa, Obrębowa, Zaułek Podlaski
ksiądz ulica Nr domu ulica Nr domu
ŁŻ Zaułek Podla.(30) 26-62/2    
KC Baranowicka(29) 15/5-81/3    
JO Plażowa(10) 21-45/2 Ciołkowskiego Obrębowa (4) Parzyste(13) 2-10
SW Ciołkowskiego(15) Nieparzyste Zaułek Podla. 6B-25 (13)
AN Baranowicka(28) 85-201    

 29 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

  • ul.Andrukiewicza 6 cały blok
  • ul. Andrukiewicza 7 cały blok
  • ul. Andrukiewicza 9 cały blok
  • ul. Andrukiewicza 11 cały blok
  • ul. Wołyńska 144 cały blok
  • ul. Piasta Stara /domy prywatne/
Ksiądz Blok Nr domu Blok Nr domu
ŁŻ 11 (23) 2-37    
KC 144 (25) 3-69    
JO 6 (28) 1-61    
SW 9 (23) 1-41    
AN 7 (21) 1-48 Piasta Stara (8)

30 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

  • ul.Zaściańska, Zaułek Podhalański, Zaułek Łęczycki
ksiądz Ulica Nr domu ulica Nr domu
ŁŻ Zaściańska (27) 1-97(nparz)    
KC Zaściańska(25)

 

34/5-80 (parz)    

 

JO Zaściańska(28) 97/2-183(nparz)    
SW Zaułek Podh(15) 4-31

 

Zaułek Łęczycki(8) 6-21
AN Zaściańska(20) 2-34B (parz)    

31 stycznia (środa) od godz. 16:00

  • ul. Pomorska, Zbożowa, Małopolska, Opolska, Wakacyjna, Łużycka, Zaułek Olsztyński, Wielkopolska
ksiądz Ulica Nr domu ulica Nr domu
ŁŻ Pomorska(19)

 

Nparz

 

Pomorska (7) Parz

56-66

KC Pomorska (29) Parz Do nr 54D  
JO Zbożowa(18) Parz Małopolska(4)

 

 
SW Opolska(12)

Łużycka(4)

1-30

33-38

Wakacyjna(5)

Zau.Olsztyński(1)

3-19
AN Zbożowa (15) nparz Wielkopolska(6)  

 

1 lutego (środa) od godz. 16:00 (nowe bloki i dodatkowe osoby)

  • Sybiraków 4
  • Sybiraków 4A
  • Sybiraków 6
  • Sybiraków 8 –
  • Sybiraków 10
  • Sybiraków 12
  • dodatkowe zgłoszone osoby