III Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia parafialne
5 maja 2019 r.

1. W przyszłą niedzielę (12.05), na Mszy św. o godz. 10:30 dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na próby: w poniedziałek, wtorek oraz we czwartek na godz. 19:00.

2. W następną niedzielę taca przeznaczona będzie na potrzeby naszego AWSD w Białymstoku.

3. W tygodniu przypada: poniedziałek (6.5) – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba; środa (8.05) – uroczystość św. Stanisławą BM, Głównego Patrona Polski. Jest to dzień imienin Ks. Arcybiskupa Seniora Stanisława Szymeckiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Dostojnym Solenizancie.

4. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszej parafii są odprawiane każdego dnia po Mszy św o godz. 18:00.

5. W dniach 17-18-19 maja, ministranci z naszej parafii będą uczestniczyć w pielgrzymce autokarowej na zakończenie formacji rocznej. Wyjazd w piątek (17.05) o godz. 6:00 sprzed naszego kościoła.

6. Podajemy radosną wiadomość, że dnia 1 czerwca nasz parafianin dk. Piotr Szmigielski przyjmie święcenia prezbiteratu. Polecajmy dk. Piotra i jego kolegów w naszych codziennych modlitwach. Szczegółowe informacje dotyczące święceń i Mszy Prymicyjnej podane zostaną w najbliższym czasie.

About Rafał Zakrzewski